Salı , 21 Eylül 2021

ev » İnternetten Para Kazanma » Yorum Yaparak Para Kazanmak – [AppReklam]

Yorum Yaparak Para Kazanmak – [AppReklam]

Aralık 24, 2015 10:58 am by: Kategori: İnternetten Para Kazanma Comments A+ / A-

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere yorum yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Hemn Android cihazınızdan hem de İos cihazlarınızdan Google Play ve Play Store üzerindeki uygulamalara 5 yıldız verip yorum yaparak kolayca para kazanabilirsiniz. Öncelikle Para kazanacağınız sistemin linkini verelim.

App reklama Üye Ol!

Bilgisayardan üye olma

1-) Üstteki linkten siteye gittikten sonra “Kayıt Ol” tıklayarak kayıt ol sayfasına gidin.

2-)Kayıt ol sayfasından kayıt bilgilerini girin. Gerekli olan Google ID ile İOS Takma Ad’ın nasıl alındığı kayıt sırasında Sol kenarda bulunmakta. Fakat bizde bir kez daha yazı ile anlatalım.

Google ID Nasıl Alınır?

https://play.google.com/store/myplayactivity Adresine tıkladığınızda Google, sizi aşağıdaki gibi bir adrese yönlendirecektir.
https://play.google.com/store/people/details?id=10433270****746026282 Google id’niz linkte bulunan details?id= kısmından sonra gelen rakam dizisidir. Kayıt olurken Google ID alanına sadece rakamlardan oluşan kısmı kopyalamalısınız.

İOS Takma Ad Nasıl Alınır?

İOS takma ad alımı resimli anlatım

3-) Sisteme kayıt olduktan sonra Ana Sayfadan biriken para,yorum vb. bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

4-) Para kazanmak için Üstteki menüden Uygulamalar Linkine tıklayarak o sayfadaki uygulamalara yorum atıp +5 yıldız vermelisiniz. Daha sonra yine aynı sayfadaki kenarda bulunan “refresh” butonu ile yorumunuzu onaylatmanız gerekmektedir.

UYARI!: Eğer yorum attıktan sonra refreh’leme yapmazsanız yorumunuz kabul görülmeyebilir. Lütfen refreshleme yapmayı unutmayınız.

NOT: Yorumu yaptığınız gibi işleminiz onaylanmayabilir. 5-10 dk arasında işlemi tekrarlayıp kontrol edebilirsiniz. 5-10 dk sonra işleminiz onaylanacaktır.

5-)Refreshlemeden sonra hata vermez ise yorumunuz onaylanmış demektir. Onaylanan uygulamanın kenarında tik işaretini görebilirsiniz. Artık hesabınıza para aktarılmıştır.

Ne kadar kazandırıyor?

Her yorumda genel olarak 0,40 kazanırsınız. Bu kazanımlar 10Tl olunca ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz.

Ödemeyi nasıl alırım?

Bir paypal hesabı üzerinden ödemenizi alabilirsiniz.(Bildiğimiz kadarıyla banka hesabına bağlantı yapılamıyor)

Evet arkadaşlar sizlere sadece yorum yaparak nasıl para kazanacağınızı anlattık bir sonraki konumuzda görüşmek üzere hoşçakalın..

App Reklam’a Üye Ol

Güncelleme: Ödemeye dair ekran görüntüsü. Arkadaşlar ödeme sorunsuz yapılıyor. Bunu alttaki resimdende rahatça görebilirsiniz.

Yorum Yaparak Para Kazanmak – [AppReklam] Reviewed by on . Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere yorum yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Hemn Android cihazınızdan hem de İos cihazlarınızdan Google Play ve Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere yorum yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Hemn Android cihazınızdan hem de İos cihazlarınızdan Google Play ve Rating: 0

hakkında tetikci

scroll to top

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com