Salı , 21 Eylül 2021

ev » İnternetten Para Kazanma » Anket Doldurarak Para Kazan [Yandex Toloka]

Anket Doldurarak Para Kazan [Yandex Toloka]

Şubat 13, 2016 10:49 am by: Kategori: İnternetten Para Kazanma Comments A+ / A-

Arkadaşlar bu konumuzda sizlere Yandex Toloka üzerinde sizlere verilen Görevleri(Anket Tarzı) yerine getirerek nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Yandex Toloka, Yandex arama motoru üzerindeki bazı sitelerin içeriği ile başlıkları arasındaki ilişkiyi ve uygunluğunu kontrol etmek üzere kurulmuş bir sistem. Kullanıcılar bu sistem üzerinden sitelerin içeriklerini kontrol ederek Yandex’e yardımcı oluyorlar ve yandexde bu kullanıcılara yaptıkları görev başına 1 cent ile 4 cent arasında para ödemesi yapıyor.(Ben en fazla 4 cent gördüm daha yüksek görürsem değiştirme yaparım)

Öncelikle alttaki linkten siteye üye olalım.

Yandex Toloka’ya Kayıt Ol

Üye olup giriş yaptıktan sonra karşınıza alttaki gibi bir ekran gelecektir.

1-) Görevler sekmenizde size gelen görevleri görebilirsiniz.

2-) Profilinizi görebilir gerekli yerleri düzenleyebilirsiniz.

3-) Hesabınızdaki para miktarını görebilir ve paypal hesabınıza aktarım yapabilirsiniz.

4-) Görevlerin geldiği zaman gözüktüğü bölümdür. Bu bölümde sizlere gelen görevlerden istediğinizi seçip tamamladıktan sonra para 3 numaralı bölüme eklenir.

Peki eklenen paramızı nasıl çekeceğiz. Öncelikle paypal hesabımız olacak ki diğer konularımızdada göreceksiniz internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız paypal hesabınız mutlaka olmalı. Daha sonra Yandex özel olarak istediği W8 formunu dolduracaksınız. bu forma üstteki resimde 3 numaralı yere girince ulaşabiliyorsunuz. Zaten o formu doldurmamışsanız ve doğrulu onaylanmamışsa kazandığınız parayı hesabınıza aktaramıyorsunuz.

Yandex W8 form doldurmak için çok güzel bir örnek hazırlamış. Bu örnek ile kendi formunuzu rahatlıkla doldurabilirsiniz.

W8 Örnek formu

Arkadaşlar fazla anlatım yapmadım çünkü gerek duymuyorum siteye kayıt olduktan sonra zaten hemen çözeceğiniz bir sistem günlük sürekli gelen görevleri yakalarsanız 3-5$ arası kazanç elde edebilirsiniz.

Diğer İnternetten Kazanç Elde etme konularımızda görüşmek üzere…

Anket Doldurarak Para Kazan [Yandex Toloka] Reviewed by on . Arkadaşlar bu konumuzda sizlere Yandex Toloka üzerinde sizlere verilen Görevleri(Anket Tarzı) yerine getirerek nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Yandex Tol Arkadaşlar bu konumuzda sizlere Yandex Toloka üzerinde sizlere verilen Görevleri(Anket Tarzı) yerine getirerek nasıl para kazanacağınızı anlatacağız. Yandex Tol Rating: 0

hakkında tetikci

scroll to top

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com