Salı , 21 Eylül 2021

ev » Genel » Ücretsiz Lisanslı Yazılım Kullanmak – [Microsoft Yazılımları]

Ücretsiz Lisanslı Yazılım Kullanmak – [Microsoft Yazılımları]

Mart 1, 2016 9:58 am by: Kategori: Genel Comments A+ / A-

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere ücretsiz olarak lisanslı yazılım kullanmanın yollarını anlatacağım. Anlatacağımız yazılımlar Microsofta ait işletim sistemi ve ek birkaç yazılım ile Autocad çizim yazılımları.

İlk olarak Microsofta ait yazılımları kullanabilmek için aşağıdaki linkteki sisteme girin.

DreamSpark

 Açılan sayfada üstteki menüden Students’a tıklayın.

Daha sonra açılan sayfanın altında bulunan Sign In(Zaten Üyeyseniz) ve Create Account(Üyeliğiniz yoksa) seçeneklerinden birini seçin.

Create Account ile hesap açmak için continue diyerek geçelim.

Gelen ekranda sizden microsoft hesabınızı hotmail ile aktif etmek için giriş yapmanızı isteyecek. Hotmailinizle giriş yapın.

Hesabınızı açtıktan sonra sizi direk programların olduğu ekrana atabilir. Eğer atmazsa en baştaki sayfaya geldiğinizde böyle bir görünümü olacak. Buradan Programların olduğu sekmeye giriş yapın.

Bu sekmeden programların olduğu sayfaya gitmek için “go to the students software catalog” tıklayın.

Ve artık tüm programlar karşınızda. Kullanabileceğiniz programlar genelde hafif sürümdür. Ancak işinizi fazlaca görecektir.

Kullanabileceğiniz programlar:

Ücretsiz Lisanslı Yazılım Kullanmak – [Microsoft Yazılımları] Reviewed by on . Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere ücretsiz olarak lisanslı yazılım kullanmanın yollarını anlatacağım. Anlatacağımız yazılımlar Microsofta ait işletim sist Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere ücretsiz olarak lisanslı yazılım kullanmanın yollarını anlatacağım. Anlatacağımız yazılımlar Microsofta ait işletim sist Rating: 0

hakkında tetikci

scroll to top

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com